Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Accutemp units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Accutemp AT2B-2099-1 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT2B-2099-1 10 Inch Infrared Burner Gas Commercial Griddle
| Fits with Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT2B-2099-1 |
| Manufacturer Part # | AT2B-2099-1 |
| Height | 6.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 21.25" |
| Weight | 6.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT2B-2099-1 Infrared Burner, 9-1/8" X 17-3/4" Top 3-3/8" Deep, Accutemp Griddle Accu-steam Gas Ggf1201a36
