RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT2A50631 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT2A50631 4.5 Inch OEM Thermostat Kit for G2 Griddle
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT2A50631 |
| Manufacturer Part # | AT2A50631 |
| Height | 2" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT2A50631 Thermostat Kit O.t. G2 Griddle
