FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Accutemp cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Accutemp dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Accutemp AT1A-3530-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT1A-3530-2 20 Inch Electric Cast Heater Replacement Kit 6kw
| Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT1A-3530-2 |
| Manufacturer Part # | AT1A-3530-2 |
| Height | 5.5" |
| Width | 20.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT1A-3530-2 Cast Heater Replacement Kit 240v 6kw
