Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other AT0E-2731-3 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Accutemp AT0E-2731-3 1/4 Inch Mdl-1/2 Fuse Glass Time Delay 250V
| Fits with Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AT0E-2731-3 |
| Manufacturer Part # | AT0E-2731-3 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AT0E-2731-3 Mdl-1/2 Fuse 250v 1/2 Amp Time Delay Glass, 1/4" X 1 1/4", Cleveland Kettle Kgl Kgl-t
