Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Bakers Pride units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bakers Pride AS-S1001T cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-S1001T 2-7/8 Inch Handle Chrome Metal with Set Screw for Ovens
| Fits with Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-S1001T |
| Manufacturer Part # | AS-S1001T |
| Height | 2.88" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.88" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-S1001T Chrome Metal [ 2-7/8" ] [mount .240"] With Set Screw, Bakers Pride, Oven All.
