RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-M1119X commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-M1119X 5.9 Inch Thermostat Kit Gas Commercial Ovens with Durable Construction
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-M1119X |
| Manufacturer Part # | AS-M1119X |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-M1119X 300 650f Thermostat Kit Egoc
