RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride AS-M1098X bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride AS-M1098X 8.5 Inch Thermostat Kit Electric for Commercial Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | AS-M1098X |
| Manufacturer Part # | AS-M1098X |
| Height | 8.2" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride AS-M1098X Thermostat Kit 680'f Ego[ W/s1
