RestaurantSupply.com is your trusted source for APW strip warmers.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW AS-32010003 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW AS-32010003 9 Inch 750w Electric Heating Element
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | AS-32010003 |
| Manufacturer Part # | AS-32010003 |
| Height | 3.7" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 22.4" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW AS-32010003 208v 750w Element
