- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Amana AMA59001625 3.4 Inch Motor Antenna 220 to 240 Volt 50 to 60 Hz
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | AMA59001625 |
| Manufacturer Part # | AMA59001625 |
| Height | 2" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Republic of Korea |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana AMA59001625 220/240v 50/60hz 3w 29.1/34.9 Rpm
