RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart AC-9110-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart AC-9110-1 2 Inch Toggle DPST Power Switch with Rubber Seal Nuts and Washers
| Fits with Manufacturer | Accutemp |
|---|---|
| Model Number | AC-9110-1 |
| Manufacturer Part # | AC-9110-1 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Accutemp AC-9110-1 Toggle On/off Dpst (4) 1/4" Tab Term 6a/250vac, Included Rubber Seal Nuts And Washers
