RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A99537 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A99537 12 Inch Stainless Steel Flame Deflector Oven Gas Commercial
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A99537 |
| Manufacturer Part # | A99537 |
| Height | 1.35" |
| Width | 12.05" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A99537 Flame Deflector Oven Ar Series
