Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund A926 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund A926 2 3/8 Inch Holder Knife Assembly Steel with Knife and Screw
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | A926 |
| Manufacturer Part # | A926 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund A926 Material Steel, Length 2 3/8", 60 Mm, Width 2 3/8", 60 Mm, Includes # 198-1065 Knife & # 198-1154 Knife Screw
