RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A8040802 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A8040802 0.6 Inch OEM Film Channel Shaft Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A8040802 |
| Manufacturer Part # | A8040802 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A8040802 Pg Plt Flm Chnl Ssh
