RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N A8030407 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N A8030407 1.95 Inch OEM Drain Line Adapter for Magikitch'N
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | A8030407 |
| Manufacturer Part # | A8030407 |
| Height | 1.9" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N A8030407 Adptr Drn Linesg/se Pg

