Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont A75BX cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont A75BX 3/4 Inch Snap-fast Quick Disconnect Stainless Steel Fitting
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | A75BX |
| Manufacturer Part # | A75BX |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont A75BX Snap-fast
