FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A6653512 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A6653512 8 Inch Filter Hose Stainless Steel for Fryer Maintenance
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A6653512 |
| Manufacturer Part # | A6653512 |
| Height | 2.7" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 2.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A6653512 Fltr Hose 44.75 Slv Jib
