RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic A62303A60AP cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic A62303A60AP 250v 15a Fuse Electric OEM Compatible with Panasonic Models
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | A62303A60AP |
| Manufacturer Part # | A62303A60AP |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Japan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic A62303A60AP 250v 15a, Panasonic, Ne-1257r Ne-1757cr Ne-1757r Ne-2157cr Ne-2157r
