FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco A5073101-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco A5073101-C 12 Inch Stainless Steel Fish Grid for SSH60W
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A5073101-C |
| Manufacturer Part # | A5073101-C |
| Height | 0.55" |
| Width | 12.75" |
| Depth | 17.55" |
| Weight | 3.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A5073101-C Accs Fish Grid Ssh60w
