- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hubbell A460R9 5.6 Inch Aluminum Service Inlet 25 0VAC with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | A460R9 |
| Manufacturer Part # | A460R9 |
| Height | 5.1" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 2.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell A460R9 Service Inlet Aluminum 25 0vac
