Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N A4500306 6-1/2 Inch Blue Handle Nickel-Plated Fry Basket Steel
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | A4500306 |
| Manufacturer Part # | A4500306 |
| Height | 12" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 3.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N A4500306 Color Blue Handle, Material Steel, Length 16-3/4", Width 6-1/2", Plating Nickel-plated, Depth 6"
