RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A43108 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A43108 0.9 Inch Door Chain Assy Chain for Commercial Use
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A43108 |
| Manufacturer Part # | A43108 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A43108 Door Chain Assy Chain
