RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A40005 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A40005 2.25 Inch Hi Heat Flanged Bearing with Heat-Resistant Alloy
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A40005 |
| Manufacturer Part # | A40005 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A40005 Hi Heat Flanged Bearing 3/4
