RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A36699-020 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A36699-020 14 Inch OEM Evaporator for Scotsman Refrigeration
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A36699-020 |
| Manufacturer Part # | A36699-020 |
| Height | 8" |
| Width | 14" |
| Depth | 24" |
| Weight | 6.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A36699-020 Evaporator

