FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A35107 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A35107 8.5 Inch Swivel Casters Set of 4 with Dual Brakes
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A35107 |
| Manufacturer Part # | A35107 |
| Height | 8.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A35107 5 Swivel 2/w Brake Castr Set Of 4
