RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N A3318102-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N A3318102-C 1.95Inch Shield Probe Temperature Sensor
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | A3318102-C |
| Manufacturer Part # | A3318102-C |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco A3318102-C Shld Probe Rtg14 Tk

