RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range A33010 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range A33010 4.9 Inch Fryer Rod Stainless Steel with Chrome Finish
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | A33010 |
| Manufacturer Part # | A33010 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 26.9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range A33010 Cleanout Fryer Rod Af Seris
