RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman A32379-024 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman A32379-024 OEM Gear and Bearing Assembly for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | A32379-024 |
| Manufacturer Part # | A32379-024 |
| Height | 4.3" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman A32379-024 First Gear&braring
