Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 980787 12 Inch Electric Heater Neoprene for Warming Applications
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 980787 |
| Manufacturer Part # | 980787 |
| Height | 5.9" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 13.2" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 980787 Heater Def 300w 115v 9 9/16 W/42 Neopre
