Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 980209 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 980209 Digital Thermometer 4.65 Inch Compact Impact-Resistant
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 980209 |
| Manufacturer Part # | 980209 |
| Height | 2.15" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 980209 Thermometer 20dt U 4fo N6u 2.0
