Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 980207 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 980207 Digital Thermometer Stainless Steel Handheld Blue
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 980207 |
| Manufacturer Part # | 980207 |
| Height | 1.7" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 980207 Thermometer Xt11s 4117 Blu
