Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 977195 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 977195 Spark Ignition Module for Cleveland 24cga10 Gas
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 977195 |
| Manufacturer Part # | 977195 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 977195 Honeywell Spark Ignition Module, Cleveland 24cga10 Sgl-(30 40)-t
