Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 973446 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 973446 22 Inch Evaporator Cover Assembly Gdm 49 Hc White
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 973446 |
| Manufacturer Part # | 973446 |
| Height | 12" |
| Width | 22" |
| Depth | 39" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 973446 Evaporator Cover Assembly Gdm 49 Hc Whit
