Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 971296 Gasket Lid TMC 49 Durable Antimicrobial Rubber Black Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 971296 |
| Manufacturer Part # | 971296 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 971296 Gasket Lid Black Tmc 49
