RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 97-6212 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 97-6212 Low Level Cut Off 4-5/16 Inch Probe with Electrical Top
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 97-6212 |
| Manufacturer Part # | 97-6212 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 97-6212 Low Water Level Cut Off 4-5/16" Length Probe 3/8 Fpt With, 6-32 Threaded Electrical Top With Nuts., , Fits Southbend Models, , , Fits Market Forge Models, , Etp-10g Etp-5g
