Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 97-5808 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 97-5808 5.85 Inch Combo Gas Valve 120v for Restaurant Equipment
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 97-5808 |
| Manufacturer Part # | 97-5808 |
| Height | 3.4" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 97-5808 Combo Gas Valve, Natural Gas, 120v
