RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 960902 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 960902 Door Assy OEM Replacement High-Grade Plastic for Hobart
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 960902 |
| Manufacturer Part # | 960902 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 960902 Door Assy (vhu7)