- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 943-034S 1 1/4 Inch Latch Blade to Fit Commercial Equipment Stainless Steel
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 943-034S |
| Manufacturer Part # | 943-034S |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 943-034S Material Stainless Steel, Length 1 7/8", 48 Mm, Width 1 1/4", 32 Mm, Inner Diameter 3/8", 10 Mm, Depth 7/16", 11 Mm, Instructions Included Y
