FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 938956 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 938956 15 Inch Compressor 1/2hp Electric Metal Housing
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 938956 |
| Manufacturer Part # | 938956 |
| Height | 14.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 18" |
| Weight | 31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 938956 Compressor Nek6214z 1/2hp
