Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 936292 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 936292 Width 2.15 Inch Handle Kit Gdm 19t Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 936292 |
| Manufacturer Part # | 936292 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 15.25" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 936292 Handle Kit Gdm 19t Ss
