FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 936184 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 936184 32 Inch Door Assembly Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 936184 |
| Manufacturer Part # | 936184 |
| Height | 6" |
| Width | 32" |
| Depth | 33" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 936184 Door Assembly Tssu/twt/tuc 27/f Rh
