Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket reach-in refrigerators.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 934758 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 934758 12 Inch Door Gasket to Maintain Refrigeration Seal Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 934758 |
| Manufacturer Part # | 934758 |
| Height | 3.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 934758 Door Gasket 12" X 27 1/2"
