Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket outdoor and indoor bulletin and display boards.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 934757 outdoor and indoor bulletin and display boards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 934757 25-3/8 Inch Door Gasket 4 Sided Black Elastomer Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 934757 |
| Manufacturer Part # | 934757 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 25" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 934757 25-3/8" X 23-5/8" 4 Sided Black
