Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket impact doors.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 932587 impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 932587 Gasket Door 26-1/2 Inch Magnetic Black Rubber Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 932587 |
| Manufacturer Part # | 932587 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 932587 Dart Mounted Magnetic Door Gasket Black, 26-1/2" X 26-1/2", Mag 7/16" Base 1-1/4" High 7/8", True Tssu Series Twtf Series
