Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321361 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Delfield 9321361 #6 Diameter x 0.50 Inch Screw Stainless Steel Fastener
Item:
#1221794
Technical details
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321361 |
| Manufacturer Part # | 9321361 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Delfield 9321361 #6 Diameter x 0.50 Inch Screw Stainless Steel Fastener
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321361 Screw #6 32x.50 S P Pn #name
