RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 9321011 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 9321011 Screw 0.4 Inch #10 Diameter 0.37 Inch Length Steel Fastener
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 9321011 |
| Manufacturer Part # | 9321011 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 9321011 Screw #10 24x0.37 S P T R N
