Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket cutting boards.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 893887 cutting boards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 893887 60 Inch Polyethylene Cutting Board White Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 893887 |
| Manufacturer Part # | 893887 |
| Height | 3" |
| Width | 14" |
| Depth | 62" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 893887 Color White, Material Polyethylene, Length 60", 1524 Mm, Width 11 3/4", 298 Mm, Thickness 1/2", 13 Mm
