Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 8865323 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 8865323 7.65 Inch Ice Machine Condenser Water Stainless Steel with Durable Finish
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 8865323 |
| Manufacturer Part # | 8865323 |
| Height | 6.75" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 10" |
| Weight | 9.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 8865323 Condenser Water
