Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 883436 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 883436 4.4 Inch Lid Hinge Kit to Fit TSSU 48 B Flat
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 883436 |
| Manufacturer Part # | 883436 |
| Height | 2.5" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 883436 Lid Hinge Kit Tssu 48 18m B Flat
