RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 88030 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 88030 0.3 Inch Fuse 1.25 Amp OEM Electrical Safety Component
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 88030 |
| Manufacturer Part # | 88030 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 88030 Fuse 1.25 Amp #6f012
