- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 87711-248 Switch Bowl Height 0.65 Inch Durable OEM Part
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 87711-248 |
| Manufacturer Part # | 87711-248 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 87711-248 Switch Bowl Height
